Program gwarantowany zysk 15%


1. Kup apartament i zarabiaj na wynajmie

W inwestycji Marina Jastarnia zaprojektowano funkcjonalne jedno i dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 25 do 69 m2 a każdy z nich posiada własny taras lub balkon. Apartamenty są doskonale doświetlone z dużą powierzchnią okien i drzwi balkonowych.

Budynki są dwu i trzy kondygnacyjne, co zapewnia doskonały widok na zatokę lub panoramę Jastarni. Wszystkie apartamenty są wykończone i wyposażone.

2. Profesjonalny Operator zajmie się wynajmem i obsługą

Inwestor ma możliwość oddania zakupionego apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmuje się jego wynajmem. Już w pierwszym roku posiadania apartamentu inwestor ma zapewniony dochód przewyższający zysk z produktów bankowych o gwarantowanej stopie zwrotu. Dzięki temu rozwiązaniu staje się on właścicielem nieruchomości w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku na poziomie 15% wartości apartamentu w okresie 3 lat.

Ten system już od samego początku pozwala zabezpieczyć finansowo inwestycję, ugruntować ofertę wynajmu na rynku oraz pozwala zbudować świadomość wynajmujących, o jakości oraz unikalnych walorach oferowanego apartamentu. Decyzja o przekazaniu apartamentu w zarządzanie operatorowi jest opcjonalna i właściciel apartamentu może indywidualnie prowadzić jego wynajem lub użytkować osobiście. W tym wypadku rezygnuje z oferowanej gwarancji zysku.

3. Użytkowanie własne

Bardzo ważnym czynnikiem wyróżniającym naszą ofertę jest okres, w którym właściciel apartamentu ma go wyłącznie do  swojej dyspozycji. Operator obiektu zarządza wynajmem apartamentu przez dziesięć miesięcy w roku, pozostawiając go do dyspozycji właściciela przez pozostałe miesiące. Warto zaznaczyć, że w innych tego typu inwestycjach Inwestorowi umożliwia się wyłącznie korzystanie ze swojego apartamentu w okresie kilku tygodni w roku. W tym systemie poza osiąganymi dochodami właściciel ma możliwość bezpłatnego spędzania wolnego czasu w apartamencie ulokowanym w centrum Jastarni w kompleksie o wysokim standardzie z krytym basenem i placem zabaw.

4. Gwarantowany zysk 15% w ciągu 3 lat

Podpisując umowę w formie aktu notarialnego Inwestor ma również możliwość podpisania umowy gwarancji zysku w wysokości 15% w okresie 3 lat. W każdym roku umowy właściciel otrzymuje 5%, wartości netto swojego apartamentu.

Kompleks Marina Jastarnia jest całoroczny. Kryty basen podnosi atrakcyjność obiektu również poza sezonem. Pozwala to na osiągnięcie dodatkowych przychodów, co podnosi stopę zwrotu z inwestycji.

Kontakt
Marina Jastarnia Apartamenty
ul. Floriana Ceynowy 13
84-140 Jastarnia

Rezerwacje/Wynajem (9.00-18.00)
+48 666 08 08 08
wynajem@marinajastarnia.pl
na terenie obiektu
Akceptujemy karty płatnicze:

ZOBACZ INNE NASZE OBIEKTY
Marina Jastrzębia Góra Apartamenty Odyseusz Jastarnia